Ideal për Flokë të Dëmtuar

  Ideal për Flokë të Dëmtuar

  Lek 2,299 Lek 3,500
   DESCRIPTION
   • Shampo ushqyese dhe rigjeneruese
   • E përshtatshme për flokë të dëmtuar
   • Hidraton dhe riparon  flokët që nga rrënjët deri te majat
   • I jep ushqim dhe gradualisht strukturë të fortë
   • E pasur me ekstrakte biologjike të kivit dhe mjedrës
   • Me veprim  forcues dhe antioksidues
   • Mjalti biologjik dhe Aloe Vera ushqejnë deri në thellësi fibrat kapilare 

   Sjell hidratim të flokëve, që pasqyrojnë shëndet dhe vitalitet.

   • Kjo maskë është një trajtim ushqyes dhe rigjnerues
   • Trajton flokët në thellësi
   • I bën ato më elastikë dhe fleksibël
   • Eleminon efektin elektrizues
   • Me përbërje:mjaltë biologjik,acid hialuronik, ekstrakte biologjike,vajërat biologjikë të arrës së kokosit, linen,arganit,dhe gjalpit biologjik shea

   Për flokë më të shndritshëm,  fortë dhe më të ristrukturuar.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP