Krem për Fytyrën me Lajthi dhe Vanilje

  Krem për Fytyrën me Lajthi dhe Vanilje

  Lek 1,600
   DESCRIPTION

   Informacione mbi produktin:

   Me Vanilla & Witch Hazel Face Care Cream, e cila është krijuar posaçërisht për lëkurë të thatë, ju mund të merrni në pak kohë një lëkurë të butë, të hidratuar, të rigjallëruar dhe gjithashtu të mbroheni nga efektet e dëmshme të diellit.

   Kremi për fytyrën Vanilla & Witch Hazel ofron hidratim intensiv të lëkurës të thatë dhe të dehidratuar me formulën e saj unike që është jashtëzakonisht e lehtë, siguron  rigjallërimin dhe nuk bllokon poret e lëkurës. Zbut dhe ushqen lëkurën me përmbajtjen e saj me vanilje;

   Rrit aftësinë mbajtëse të ujit të nevojshëm në lëkurë me ekstraktin e lajthisë dhe gjalpin shea. Produkti, i cili ndihmon lëkurën tuaj të ndriçohet dhe zbutet, e mbron atë nga rrezet UVA dhe UVB me faktorin mbrojtjes SPF15.

   Përdorimi:

   Vendosni kremin e fytyrës Vanilla & Witch Hazel në fytyrën dhe qafën tuaj me një masazh të lehtë çdo mëngjes dhe mbrëmje. Shmangni kontaktin me sy pasi përmban filtra mbrojtës nga dielli.

   * Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP