Këna n.1

  Këna n.1

  Lek 900
   DESCRIPTION

   Përzierje ideale me baza të lehta,  për të përfituar tone të arta-bakri.

   Mendoni flokët tuaj bjonde të jenë në një intensitet më të ngrohtë dhe në një ton tërheqës vetëm në 10 deri 60 minuta trajtim.

    SI PËRDORET:

   Përzieni sasinë e nevojshme me ujë të nxehtë, deri sa të përfitoni një masë jo shumë të trashë. Rekomandohet për flokët bjond  dhe të bardhë. Shtoni uthull, lëng limoni ose kos . Mbulojini me letër alumini dhe lëreni të veprojë për 3 deri në 60 minuta. Më pas lajini dhe thajini me tharëse.

   Rekomandohet ta mbani produktin në temperaturën e dhomës 1-2 orë para aplikimit për rezultate më intensive të ngjyrave.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP