Skip to product information
1 of 1

Modastika Cosmetics

Lares xhel për fytyrën

Lares xhel për fytyrën

Regular price Lek 2,600 ALL
Regular price Sale price Lek 2,600 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Larës xhel per fytyrën

Lejojini vetes të përjetoni freskinë e Purifying Facial Cleanser, i cili me një aplikim të vetëm, ribalancon prodhimin e sebumit dhe i pastron poret deri në thellësi, duke mos e dëmtuar shtresën e hollë të lëkurës. E përshtatshme për lëkurat e yndyrshme dhe mikse, e, pastron lëkurën, redukton puçrrat, pikat e zeza dhe imperfeksionet . Nëpërmjet kombinimit të ekstrakteve organikë të Sage dhe Yarrow, vajrave esencial të Tea Tree dhe Geranium, eleminon çdo papastërti dhe ka efekt qetësues edhe kundër irritimeve. Tërshëra, kamomili dhe Licorice te cilat kane veprim rigjenerues, vitalizues dhe zbutës, i japin  lëkurës tuaj ushqyerje, freski dhe shkëlqim.

Përdorimi:

Aplikojeni në fytyrë dhe qafë paraprakisht të hidratuar, masazhojeni butësisht duke evituar zonën e syve dhe më pas shpëlajeni.

View full details