Furçë Ovale për konturim

  Furçë Ovale për konturim

  Lek 1,300
   DESCRIPTION

   Furçat ovale kanë revolucionarizuar mënyrën e aplikimit të produkteve të makeup-it.Por çfarë kanë këto furça  kaq të veçantë që përdoren kaq masivisht? Ne jemi këtu për të shpjeguar se si të përdorim furçat ovale dhe çfarë i bëri ato një domosdoshmëri për çdo të apasionuar pas makijazhit.

   Aplikimi i Blush dhe Bronzer

   Përdorni furçën ovale për të vendosur blush-in në fytyrën tuaj.Ju gjithashtu mund të aplikoni edhe highlighter pluhur me këtë furçë dhe po përsëri do të funksionojë në mënyrë të përsosur.Thjesht merrni produktin me furçë dhe aplikojeni duke e masazhuar butësisht në lëkurën tuaj duke përdorur të njëjtën teknikë dhe rezultatet do të jenë shumë natyrale.

   Gjithashtu :

   Përdorni furçën ovale  dhe vendoseni produktine korrektorit nën sy dhe në zonat ku keni njolla. Thjesht vendosni produktin në vendet që dëshironi të fshihni dhe përhapni duke përdorur furçën ,mbulimi do të jetë perfekt.    

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP