Skip to product information
1 of 1

Modastika Cosmetics

Furçë për aplikimin e korrektorit-IDUN Minerals

Furçë për aplikimin e korrektorit-IDUN Minerals

Regular price Lek 1,360 ALL
Regular price Lek 1,700 ALL Sale price Lek 1,360 ALL
Sale Sold out
Tax included.
Kjo furçë Premium Taklon është e përkryer për aplikimin dhe përzierjen e masës së korrektorit.
Furça është antialergjike dhe e butë për ata që kanë lëkurë të ndjeshme dhe të acaruar. 
Fijet janë të buta dhe të dendura për të dhënë një rezultat të përsosur dhe janë bërë nga  cilësia më e mirë e taklon-it sintetik dhe nuk lëshon fije.
View full details