Skip to product information
1 of 1

Modastika Cosmetics

Furçë për highlighter

Furçë për highlighter

Regular price Lek 1,000 ALL
Regular price Sale price Lek 1,000 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Kjo furçë ju lejon të aplikoni highlighterin në mënyrë të barabartë në mollëzat tuaja - pa u dukur e ekzagjeruar. Highlighter është një produkt shumë i rëndësishëm për fytyrën tuaj,kështu që kjo është një furçë e shkëlqyeshme për ta shtuar në koleksionin tuaj.

Për ta përdorur, merrni butësisht një sasi të vogël produkti me furçën dhe aplikojeni atë  mbi  mollëzat tuaja, duke lëvizur anash. Ju gjithashtu mund të vendosni highlighterin në majë të hundës dhe harkut tuaj të ballit për një pamje ekstra të shkëlqyeshme.

Rezultati do të jetë një shkëlqim natyral dhe i njëtrajtshën në fytyrën tuaj si asnjëherë tjetër .

View full details