Skip to product information
1 of 1

Modastika Cosmetics

Furçë konturimi për fytyrën

Furçë konturimi për fytyrën

Regular price Lek 1,000 ALL
Regular price Sale price Lek 1,000 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Kjo furçë konturimi përdoret për produkte të konturit që janë në formë pluhuri ose kremoze. Vendoseni produktin në fytyrë dhe,kaloni në një lëvizje rrethore.Ju mund ta përdorni këtë teknikë në çdo pjesë të fytyrës tuaj që dëshironi të konturoni. 

Furça e duhur për rezultat natyral!

View full details