Furçë Blush/Bronzer-IDUN Minerals

  Furçë Blush/Bronzer-IDUN Minerals

  Lek 2,160 Lek 2,700
   DESCRIPTION

   Furçë këndore e posaçme për të aplikuar blush-in  dhe bronzer-in. Me furçën e IDUN Minerals realizoni hapat bazë të makeup-it si nje profesioniste e vërtetë.

   IDUN Minerals Kabuki është 100% vegane, jo e ashpër dhe nuk lëshon fije.

   Furça është antialergjike dhe e përshtatshme për lëkurë të ndjeshme.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP