Fondatinë e lëngshme mat-ETEREA
Fondatinë e lëngshme mat-ETEREA
Fondatinë e lëngshme mat-ETEREA

  Fondatinë e lëngshme mat-ETEREA

  Lek 3,000
   DESCRIPTION
   • Trajtim inovativ i make up-it për lëkurën normale dhe të yndyrshme
   • I jep  lëkurës tuaj një hije të ngrohtë dhe shkëlqim të lehtë 
   • Siguron një mbulim të lartë dhe natyralitet me  efekt mat
   • Formula e fondatinës  është  e pasur me ekstrakte biologjike me funksione anti-oksiduese
   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP