Skip to product information
1 of 1

Modastika Cosmetics

Flokë të Mëndafshtë

Flokë të Mëndafshtë

Regular price Lek 850 ALL
Regular price Lek 1,300 ALL Sale price Lek 850 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Me formulën e saj të lehtë kremi i flokëve Thalia Pro-Keratin ushqen flokët deri në maja.

Flokët forcohen dhe zbuten me proteina keratinike. Produkti mund të përdoret në flokë të thatë ose të lagur.Për kujdes optimal,masazhoni produktin në gjatësinë e flokëve pas larjes dhe modelojeni si zakonisht.Mbron flokët e elektrizuar nga djegia dhe nxehtësia.Kremi për flokët Thalia Pro Keratin ushqen flokët falë formulës së tij të lehtë të pasuruar me proteina keratine.Ndihmon për t’i bërë flokët më të butë, duke zbutur kutikulat e flokëve. 

Krijuar për rigjenerimin intensiv të flokëve të thatë, të zbardhur dhe të dëmtuar. (silk shampoo).

Ndihmon në përshpejtimin e rritjes së flokëve dhe i jep flokëve fuqi rrezatuese. Mban strukturën e flokëve të rrafshët dhe rrit fleksibilitetin e tyre falë hidratimit së pasur. Ndihmon për të zbutur qelizat e mbivendosura dhe për të formuar secilën fije floku. Flokët kaçurrela bëhen më pak kacurrele, më të lehta për tu modeluar dhe më të butë në pamje.

Shampoja e mëndafshit Thalia Pro Keratin është prodhuar veçanërisht për të ndihmuar në rigjenerimin e flokëve të thatë dhe të dëmtuar, përshpejtimin e rritjes së flokëve dhe sigurimin e shkëlqimit ekstra.Me Keratinën, një proteinë e vlefshme në formulën e saj, depërton në rrënjën e flokëve dhe mbështet forcimin e fijeve të flokëve dhe hidratimin e thellë.Në këtë mënyrë, rrit elasticitetin e humbur të flokëve të dëmtuar dhe të tharë dhe ndihmon rigjenerimin e flokëve. 

View full details