Flisni me duar

  Flisni me duar

  Lek 499 Lek 1,600
   DESCRIPTION
   Krem për duar

   69%  ulje për vetëm 24 h !

   Krem hidratues për duar-BIO Snail
   PERSHKRIMI   Duart e bukura  përcjellin një mirëqenie të përgjithshme, dhe kur ato janë të buta,janë me të vërtetë tërheqëse! Kremi i duarve Bio Snail është mënyra për të përkëdhelur duart: të pasura dhe natyrale, përbërësit e saj hidratojnë dhe ruajnë bukurinë tuaj natyrale të lëkurës. Formula e saj me Vajin e Ullirit PGI nga Dukati i Parmës (hidratues, mbrojtës), Argan Oil (hidratues), Vaj Jojoba (antioksidant), Ekstrakt i sekrecionit  të kërmillit , Aloe Vera (anti-age) dhe Ekstrakt i farave të rrushit ( hidratues), e bën lëkurën tuaj më të fortë dhe me pamje më të re, duke integruar efektet antioksiduese, ushqyese dhe kundër plakjes së Snail Secretion, një përbërës thelbësor në këtë krem. Krem  që përthithet  lehtësisht , jo i yndyrshëm dhe  për një lëkurë super të butë.

   Formati: 75 ml

   Aplikoni kremin në duar dhe masazhojeni derisa të përthithet plotësisht. Aplikojeni disa herë në ditë. Mos aplikoni përreth syve. Mbajeni larg fëmijëve.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP