Eupraxia-Vaj kundër Celulitit nga ETEREA

  Eupraxia-Vaj kundër Celulitit nga ETEREA

  Lek 3,700
   DESCRIPTION
   • I përshtatshëm për kurimin dhe trajtimin e celulitit
   • Komponentët e tij natyralë minimizojnë problemet e lëkurës 
   • Stimulon qarkullimin e gjakut dhe sistemin limfatik
   • Për lëkurë më të butë dhe elastike. 


   Formati: 250ml

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP