Eupraxia - Krem kundër Celulitit

  Eupraxia - Krem kundër Celulitit

  Lek 4,300
   DESCRIPTION
   • Krem rigjenerues i trupit me veprim antioksidant
   • Ngadalëson procesin e plakjes së lëkurës
   • Shumë efektiv për trajtimin e Celulitit
   • Formula e saj përmban vajin biologjik të shegës dhe bajameve

    Formati: 250ml

   Mënyra e përdorimit!

   Aplikoni produktin në zonat që do të trajtohen dhe masazhoni me lëvizje rrethore derisa të thithet plotësisht nga lëkura .
   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP