Elemino rrathët e zi poshtë syve

  Elemino rrathët e zi poshtë syve

  Lek 5,500 Lek 8,900
   DESCRIPTION
   • Qetëson zonën rreth syve
   • Ul dukshëm prezencën e qeskave dhe rrathëve të zinj poshtë syve
   • Përbërësit organikë dhe ekstraktet biologjike të boronicës dhe çajit jeshil, përmirësojnë aktivitetin e rëndësishëm të qarkullimit të gjakut 
   • Për lëkurë  të relaksuar, tonifikuar dhe të  gjallëruar

    Aplikojeni çdo ditë duke e masazhuar me lëvizje rrethore 

   Formati 10ml

   Prodigious Helix - Krem hidratues për fytyrën

   Në një produkt të vetëm gjeni trajtimin e një zbutësi, mbrojtësi dhe ultra ushqyesi.Kremi i Ftohtë Helix përfaqëson një aleat të domosdoshëm për lëkurën jashtëzakonisht të thatë dhe të ndjeshme, por edhe normale që kërkon një nxitje ushqyese. Efekti i butësisë që jep , falë gjalpit Shea dhe komponentëve të çmuar të përzier posaçërisht për të forcuar mekanizmat mbrojtës natyral të lëkurës dhe për të krijuar një pengesë kundër agjentëve të jashtëm  agresivë(si  temperaturë të ftohtë, ndotje etj) dhe dehidratimit konsekuent, duke dhënë përfitime që zvogëlojnë vrazhdësinë dhe lehtësojnë tensionin, duke i dhënë fytyrës një pamje të shëndetshme dhe të qetë. 

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP