E Bronztë ,pa njolla në lëkurë !

  E Bronztë ,pa njolla në lëkurë !

  Lek 4,000 Lek 6,100
   DESCRIPTION

   SET 1+1 !

    Ky vaj dielli absorbohet shpejt dhe është i përshtatshëm për të ushqyer lëkurën e trupit  dhe flokët e dëmtuar nga dielli. Formuluar me vaj lajthie, jojoba dhe bajame, si dhe vaj novator me qumështin e  gjembave, siguron mbrojtjen dhe ushqimin e duhur.

   Formati 200ml.

   Krem dielli i përshtatshëm për të gjithë familjen, mbron nga rrezet UVA / UVB.

   Formuluar me Karrota, Mjaltë dhe Papaja,siguron  një përthithje  perfekte nga lëkura dhe mbrojtje ideale.Siguron mbrojtje të gjatë pa lënë njolla të bardha .

   Formati 150 ml

   Bli 1 dhe fito 1 falas!

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP