Digje diellin , mbrojtje maksimale!

  Digje diellin , mbrojtje maksimale!

  Lek 2,900 Lek 4,900
   DESCRIPTION

   Spray dielli me bazë qumësht,mjaltë ,karrota dhe papaja e butë ,i lehtë dhe i përshtatshëm për të gjithë familjen  për mbrojtjen nga  rrezet  UVA dhe UVB.

   Siguron nxirje perfekte  dhe shmang:

   - djegien nga dielli

   -eritemën

   -si dhe cdo lloj irritimi 

    

   Mjalti siguron hidratimin e duhur për lëkurën

   Karrota stimulon nxirje të njëtrajtshme 

   Papaja ndihmon në shmangien e njollave të diellit. 


   I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.
   Nuk lë njolla  të bardha.

    Formati 150 ml

    

    

   Ujë për mbrojtje nga dielli,i përshtatshëm për të freskuar lëkurën
   gjatë ekspozimit të diellit.Një formulë e lehtë dhe delikate e bazuar në Aloe Vera, Calendula dhe Bisabolol me një veprim qetësues dhe freskues për fytyrën dhe trupin, me një aromë natyrale të mrekullueshme.

   Formati 150 ml.

    

    

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP