Skip to product information
1 of 1

Modastika Cosmetics

DELICATE BB CREAM-UMF

DELICATE BB CREAM-UMF

Regular price Lek 1,600 ALL
Regular price Sale price Lek 1,600 ALL
Sale Sold out
Tax included.
FshIhni, hidratoni dhe përsosni lëkurën tuaj me këtë krem BB  shumëfunksional . Formula e lehtë minimizon linjat e shkëlqyera dhe siguron një ngjyrim natyral të zgjatur për një mbulim perfekt.
View full details