Skip to product information
1 of 1

Modastika Cosmetics

Krem anti-age për lëkurë të yndyrshme

Krem anti-age për lëkurë të yndyrshme

Regular price Lek 4,000 ALL
Regular price Sale price Lek 4,000 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Një produkt special kundër rrudhave

  • Stimulon rigjenerimin e qelizave
  • Rrit prodhimin e kolagjenit dhe elastinës
  • Me përbërës vajërat cilësorë organikë të farave të rrushit, arganit et
  • Ushqen thellësisht lëkurën
  • I jep tonalitet dhe elasticitet
  • Përmban Acid Hialuronik dhe ekstrakte organike të kivit dhe trëndafilit
  • Lëkura do duket më e shndritshme dhe e rinuar.

 

Përdorimi:

Aplikojeni çdo ditë në fytyrë dhe në qafë, plotësisht të pastër dhe të thatë dhe masazhojeni derisa të përthithet plotësisht

View full details