Skip to product information
1 of 1

Modastika Cosmetics

Krem Anti-age për lëkurë delikate

Krem Anti-age për lëkurë delikate

Regular price Lek 4,000 ALL
Regular price Sale price Lek 4,000 ALL
Sale Sold out
Tax included.
  • Trajtim specifik i dizenjuar për të parandaluar irritimet
  • Redukton skuqjet dhe mbron lëkurën ndaj faktorëve të jashtëm
  • Zbut në veçanti lëkurën delikate dhe përmirëson dukshëm pamjen e saj
  • Formula me Vitaminë E & Acid Hialuronik plotëson dhe rigjallëron lëkurën 

Përdorimi:

Aplikojeni çdo ditë në fytyrë dhe në qafë, plotësisht të pastër dhe të thatë dhe masazhojeni derisa të përthithet plotësisht

View full details