Krem për këmbët

  Krem për këmbët

  Lek 1,900
   DESCRIPTION
   • Efekt zbutës për këmbë  të thata, të ashpra dhe të çara
   • I përbërë nga vajëra biologjike, Vitaminë E dhe ekstrakte të trëndafilit  
   • Nxit riprodhimin e qelizave
   • Krijon veprim zbutës, rigjenerues dhe antibakterial

   Përdorimi:

   Aplikoni sipas nevojës dhe masazhoni butësisht derisa të përthithet plotësisht.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP