Krem për duart

  Krem për duart

  Lek 1,900
   DESCRIPTION


   • Veti rigjeneruese
   • Hidratim, mbrojtje dhe butësi intensive për duart tuaja
   • Me përbërës vajërat e pastër të Arganit, Kastorit, Ullirit dhe Gjalpit Shea
   • I përshtatshëm për duar të thata dhe të çara
   • Vitamina E dhe C kanë efekt rikonstruktiv dhe tonifikues. 


   Aplikojeni dhe masazhojeni butësisht derisa të përthithet plotësisht.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP