Çokollatë si latine!

  Çokollatë si latine!

  Lek 5,000 Lek 7,000
   DESCRIPTION

   Set 2+1 !

   Xhel dushi i formuluar ka veprim pastrimi ndërsa mbron nxirjen. Me përmbajtje të vajit të karrotës , Aloe Vera  dhe Vitaminës E, redukton mundësinë e formimit  të radikalëve të lirë pas ekspozimit në rrezet UV.

   Ky krem dielli  freskues, hidratues dhe ushqyes është trajtimi i përsosur pas ekspozimit në diell.

   -Aloe Vera siguron veprim qetësues

   -Mjalti ka efekte hidratuese

   -Gjalpi Shea dhe Argani ushqejnë lëkurën

   Kombinimi i tyre rigjeneron lëkurën ndërsa redukton skuqjen e lëkurës.

   Krem dielli i përshtatshëm për të gjithë familjen, mbron nga rrezet UVA / UVB.

   Formuluar me Karrota, Mjaltë dhe Papaja,siguron  një përthithje  perfekte nga lëkura dhe mbrojtje ideale.Siguron mbrojtje të gjatë pa lënë njolla  të bardha .

   Formati 150 ml

   BLI 2 DHE FITO 1 FALAS!

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP