Caj për Dobësim

  Caj për Dobësim

  Lek 3,900 Lek 7,500
   DESCRIPTION

   Dobësohu lehtë dhe shëndetshëm me  cajin kekreyemis.

   -Pastron trupin nga toksinat.

   -Heq ndjesinë e urisë së tepruar.

   -Heq kilogramët e tepërt.

    

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP