Skip to product information
1 of 1

Modastika Cosmetics

Caj për Dobësim

Caj për Dobësim

Regular price Lek 2,990 ALL
Regular price Lek 5,000 ALL Sale price Lek 2,990 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Dobësohu lehtë dhe shëndetshëm me  cajin kekreyemis.

-Pastron trupin nga toksinat.

-Heq ndjesinë e urisë së tepruar.

-Heq kilogramët e tepërt.

 

View full details