Skip to product information
1 of 1

Modastika Cosmetics

Caj për Dobësim

Caj për Dobësim

Regular price Lek 1,690 ALL
Regular price Lek 2,500 ALL Sale price Lek 1,690 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Dobësohu lehtë dhe shëndetshëm me  cajin kekreyemis.

-Pastron trupin nga toksinat.

-Heq ndjesinë e urisë së tepruar.

-Heq kilogramët e tepërt.


View full details