Skip to product information
1 of 5

Modastika Cosmetics

UMF - Buzëkuq me shkëlqim

UMF - Buzëkuq me shkëlqim

Regular price Lek 1,000 ALL
Regular price Sale price Lek 1,000 ALL
Sale Sold out
Tax included.
Color

Buzëkuq me teksturë velvet shumë të rehatshme dhe me një përfundim me shkëlqim. Buzët duken menjehëre më të  fryra dhe me radiant. Me teksture jo ngjitëse të ofron një ndjenjë rehatie dhe hidratimi. Pigment i përqëndruar duke ofruar një ngjyrë intense, seduktive dhe shkëlqyese.

View full details