Buza e bukur

  Buza e bukur

  Lek 799 Lek 3,000
   DESCRIPTION
   Kremoz me minerale të pastra, vaj të boronicës nordike dhe vitaminë E.

   73% ulje për vetëm 24 h !

   PERSHKRIMI

   Ky buzëkuq mat luksoz mbulon buzët me ngjyrën e mineraleve shumë të pigmentuara, ultra të pastruara për një mbulim perfekt dhe me ngjyra të pasura. Me minerale të pastra, vaj të boronicës nordike dhe vitaminë E.

   Të pastruara nga nikeli, kromi dhe mikroorganizmat, këto buzëkuqë nuk përmbajnë asnjë material të dëmshëm si talk, silikon, aromatizues bismut ose paraben.

    100% vegan

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP