Skip to product information
1 of 5

Modastika Cosmetics

BLUSH-IDUN Minerals

BLUSH-IDUN Minerals

Regular price Lek 3,700 ALL
Regular price Lek 3,700 ALL Sale price Lek 3,700 ALL
Sale Sold out
Tax included.
Color

Blushi i IDUN Minerals ju jep një pamje të shëndetshme  të freskët dhe natyrale për fytyrën tuaj..

Formula e saj me minerale të pastra mbron dhe kujdeset për lëkurën, ndërsa ofron natyrshëm një ngjyrë të freskët.

Për një rezultat natyral, përdorni vetëm një sasi të vogël pasi është shumë e pigmentuar.
Aplikojeni me furçën tonë  IDUN për rezultate sa më te mira.

Pastërtia ekstreme e mineraleve tona ofron rezultate fantastike për të gjitha llojet e lëkurës, përfshirë lëkurën e ndjeshme.

Përmbajtja: 5.9 g / Net Wt 0.21 oz.

View full details