Skip to product information
1 of 4

Modastika Cosmetics

BLUSH

BLUSH

Regular price Lek 1,500 ALL
Regular price Sale price Lek 1,500 ALL
Sale Sold out
Tax included.
Color

Blush i cili me strukturën e tij të butë ndihmon  që make-up-i juaj të duket  perfekt në lëkurën tuaj.

Formula e lehtë e blushi-it rrëshqet mbi lëkurë për të arritur një ngjyrë të ndritshme që ndërtohet lehtë, shtresë pas shtrese, pa mbulim të rëndë. Kjo skuqje natyrale e tejdukshme  jep efekt vizual për mollëza më të mëdha,me ngjyra natyrale dhe rrezatuese.

Vjen bashkë me furçën e saj për një aplikim më të lehtë dhe më korrekt.

View full details