Skip to product information
1 of 1

Modastika

Bisous

Bisous

Regular price Lek 1,298 ALL
Regular price Lek 1,597 ALL Sale price Lek 1,298 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Dhuro puthje!

Highlighter-Gizzene

Highlighter i lëngshëm për një shkëlqim natyral dhe të lehtë që të gjitha ne e duam.Ky highlighter reflekton dritë dhe  njëtrajtësohet me lëkurën tuaj për t'ju dhënë një shkëlqim të shëndetshëm dhe natyral. Frymëzuar nga shkëlqimi i freskët i dritës së këndshme gjatë lindjes së diellit, është krijuar kjo formulë e përsosur për t'ju dhënë një shkëlqim të shëndetshëm.

Aplikojeni këtë highlighter si një shkëlqim të gjithanshëm  duke e aplikuar atë në mënyrë të barabartë në fytyrën tuaj  tek mollëzat dhe poshtë urës hundës.

Formula ju jep një ndjesi të lehtë, aplikohet shpejt duke ju dhënë një përfundim natyral dhe plot me shkëlqim.

Pro -Glam Lip Gloss nga Gizzene

Shkëlqyes dhe hidratues buzësh me një mbulim të dukshëm.

Pro-Glam LipGloss vjen me nje gamë të gjerë për të gjitha nuancat që ju dëshironi .

Krijoni një pamje fantastike të buzëve, me mbulim të butë, gjithmonë me shkëlqim dhe asnjëherë të thatë.  

Laps Buzësh-GIZZENE

Një laps buzësh i dizenjuar për të nxjerrë në pah konturin e buzëve.
Theksoni konturin dhe hijen natyrale të buzëve.

Duke shfaqur një strukturë të butë  ky laps  buzësh mund të aplikohet pa probleme mbi buzët, dhe mbetet njëtrajtësisht i përhapur pas aplikimit.

 

View full details