Balsam për trupin

  Balsam për trupin

  Lek 2,900
   DESCRIPTION


   • Produkt i jashtëzakonshëm rigjenerues
   • Me përbërës :vaj kajsie,kastori,jojobas,gjalp shea dhe arrën e kokosit
   • Efekte zbutëse, antioksiduese, hidratuese dhe ushqyese
   • E përshtatshme për lëkurë të thatë dhe të ndjeshme 

   Përdorimi:

   Aplikojeni duke e fokusuar më shumë në zonat e dehidratuara

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP