Balsam Rigjenerues me Proteina dhe Vaj Orizi

  Balsam Rigjenerues me Proteina dhe Vaj Orizi

  Lek 700
   DESCRIPTION

   Rigjenerimi, ristrukturimi dhe zbutja jane rezultatet thelbësore që ky produkt ofron për flokët e thatë, të pajetë dhe të patrajtuar. E pasur me përbërës perimesh (proteina dhe Oriz, Mallow dhe vaj Altea) i bëjnë flokët të butë dhe me jetë. Nuk përmban alergjen.

   SI PËRDORET:

   Vendoseni pasi të lani me shampo flokët e lagur, duke eleminuar ujin e tepërt. Produkti mund të përdoret gjithashtu si maskë, duke e lënë të veprojë për rreth 10 minuta para se ta shpëlani.

   * nga bujqësia organike

   ** pa alergjen

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP