Balsam me veti larëse me Shikakai dhe Levando

  Balsam me veti larëse me Shikakai dhe Levando

  Lek 1,500
   DESCRIPTION

   Balsam me veti larëse që alternohet me shampon, për flokët që kanë nevojë për larje të shpeshtë

   • Ideale për larje të shpeshtë
   • Ushqyes
   • Pastrues
   • I butë në lëkurë
   • Vegan dhe Bio
   • Aromë pa alergjen

    Këshilla bukurie

   Formula e saj pastron dhe dhe ushqen flokët. Biolikfektimi i Shikakai dhe Levandës, së bashku me mikrogranulat e bërthamave të Kajsisë, realizon një veprim të mirë pastrues dhe larës (falë saponinave që përmbahen në Shikakai) pa dëmtuar lëkurën. E pasur me përbërës perimesh nga bujqësia organike (Livando, Hithër, Jamball, Damask Rose, Luleradhiqe, Burdock) i bën flokët të pastër, të butë dhe të lehtë. Aromë pa alergjen.

   Përdorimi

   1 - Vendosni sasinë e nevojshme duke masazhuar me lëvizje rrethore në lëkurë të lagur

   2 - Lëreni të veprojë për disa minuta para shpëlarjes, për të siguruar që ekstraktet bimore të veprojnë

    

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP