Skip to product information
1 of 1

Modastika Cosmetics

Balsam Rigjenerues me Proteina dhe Vaj Orizi

Balsam Rigjenerues me Proteina dhe Vaj Orizi

Regular price Lek 1,100 ALL
Regular price Sale price Lek 1,100 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Rigjenerimi, ristrukturimi dhe zbutja jane rezultatet thelbësore që ky produkt ofron për flokët e thatë, të pajetë dhe të patrajtuar. E pasur me përbërës perimesh (proteina dhe Oriz, Mallow dhe vaj Altea) i bëjnë flokët të butë dhe me jetë. Nuk përmban alergjen.

SI PËRDORET:

Vendoseni pasi të lani me shampo flokët e lagur, duke eleminuar ujin e tepërt. Produkti mund të përdoret gjithashtu si maskë, duke e lënë të veprojë për rreth 10 minuta para se ta shpëlani.

* nga bujqësia organike

** pa alergjen

View full details