Maskë për Fytyrë me Argjilë dhe Ekstrakt Avokado

  Maskë për Fytyrë me Argjilë dhe Ekstrakt Avokado

  Lek 800
   DESCRIPTION

   Karakteristikat pastruese  të argjilës luajnë një rol të rëndësishëm në pastrimin e lëkurës nga qelizat e vdekura dhe mbajtjen nën kontroll te vajit në lëkurë.

   Vaji i avokados forcon barrierën e lëkurës që humbet hidratimin dhe freskinë si dhe ndihmon në eliminimin e thatësisë dhe rritjen e elasticitetit të lëkurës. Maskat e fytyrës me bazë argjile, shtojnë gjallëri në ritualin tuaj të kujdesit për fytyrën me 5 lloje të ndryshme në paketimet 100 ml.

    Përdorimi i produktit:

   Vendosni një shtresë të hollë në zonën e pastruar të fytyrës. Prisni 15-20 minuta  dhe shpëlajeni maskën e tharë me ujë të ngrohtë. Aplikojeni një ose dy herë në javë.

    Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP