Air Cushion BB cream
Air Cushion BB cream

  Air Cushion BB cream

  Lek 2,600
   DESCRIPTION
   Air Cushion BB ka mbulim më të lehtë se fondatina dhe përfshin më shumë përbërës ushqyes për lëkurën. BB kremi është një konkurent serioz në kategorinë e mbuluesve bazë. Produkti "të gjitha në një", përfshin kujdes të lëkurës dhe produkt me SPF, plotëson të gjitha nevojat tuaja të bukurisë –fsheh skuqjen, krijon teksturë natyrale, mbron lëkurën. 
   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP