Air Cushion CC cream
Air Cushion CC cream

  Air Cushion CC cream

  Lek 2,500
   DESCRIPTION

   Air Cushion CC cream ofron mbulim të lehtë për të maskuar papërsosmëritë si njollat e errëta ose skuqje në fytyrën tuaj. Ky krem ju jep një pamje shumë natyrale.

   Vepron si një fondatinë dhe një korrektor ngjyrash njëkohësisht dhe i jep lëkurës pamje të njëtrajtshme.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP