Kremi Bronzea,për përdorim pas ekspozimit në diell

  Kremi Bronzea,për përdorim pas ekspozimit në diell

  Lek 2,400
   DESCRIPTION

   Ky krem dielli  freskues, hidratues dhe ushqyes është trajtimi i përsosur pas ekspozimit në diell.

   -Aloe Vera siguron veprim qetësues

   -Mjalti ka efekte hidratuese

   -Gjalpi Shea dhe Argani ushqejnë lëkurën

   Kombinimi i tyre rigjeneron lëkurën ndërsa redukton skuqjen e lëkurës.

    

   Formati 300 ml

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP