Shampo për zbokth

  Shampo për zbokth

  Lek 2,000
   DESCRIPTION
   • Trajtim intensiv për të pastruar flokët e yndyrshëm
   • Kundërvepron  në mënyrë aktive ndaj zbokthit
   • Rregullon aktivitetin e gjendrave dhjamore të shtresës sipërfaqësore të lëkurës
   • Hidraton deri në thellësi
   • Kundërvepron ndaj irritimeve dhe kruajtjeve
   • Për flokë të shëndetshëm dhe të shndritshëm

    Përdorimi:

   Përhapni sasinë e duhur të produktit në flokë të lagur dhe masazhojeni për disa minuta. Shpëlajeni më pas. Është e preferueshme të aplikohet mbas balsamit për flokë të dëmtuar ose mbas maskës së flokëve të dëmtuar.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP