Prodigious Helix - Hidraton, eleminon njollat e lëkurës, shenjat e akneve, puçrrave, irritimeve dhe skuqjes së fytyrës.

  Prodigious Helix - Hidraton, eleminon njollat e lëkurës, shenjat e akneve, puçrrave, irritimeve dhe skuqjes së fytyrës.

  Lek 7,000
   DESCRIPTION

   Prodigious Helix - Hidraton, eleminon njollat e lëkurës, shenjat e akneve, puçrrave, irritimeve dhe skuqjes së fytyrës.

   Ekstrakti i përqëndruar nga kërmilli vepron në epidermë duke ruajtur elasticitetin natyral. Hidraton, eleminon njollat e lëkurës, shenjat e akneve, puçrrave, irritimeve dhe skuqjes së fytyrës.

   Përmirëson pamjen e përgjithshme të lëkurës, sepse është i pasur me kolagjen, elastinë, acid glikolik,vitaminë A dhe E për të rigjeneruar lëkurën, lehtëson oksigjenimin e indeve dhe qarkullimin e gjakut,ushqen lëkurën dhe parandalon rrudhat.

   Një eliksir i vërtetë i rinisë, esencial për të vonuar plakjen e lëkurës dhe për ta mbajtur më të tonifikuar, kompakte, të shkëlqyeshme dhe më uniforme.

   Përdorimi:

   Aplikojeni në fytyrë, qafë dhe dekolte duke e masazhuar derisa të përthithet plotësisht.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP