Xhel dushi (mbron nxirjen)

  Xhel dushi (mbron nxirjen)

  Lek 2,000
   DESCRIPTION

   Ky xhel dushi i formuluar ka veprim pastrimi ndërsa mbron nxirjen. Me përmbajtje të vajit të karrotës , Aloe Vera  dhe Vitaminës E, redukton mundësinë e formimit  të radikalëve të lirë pas ekspozimit në rrezet UV.

   -Karrota dhe vaji i Walnut Hull mundësojnë  një nxirje afatgjatë
   -Mjalti ka një veprim thellësisht hidratues
   -Aloe Vera siguron veprim qetësues dhe efekt freskues

   Formati 500 ml

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP