Vaj Biologjik

  Vaj Biologjik "Glacial " ETEREA

  Lek 3,100
   DESCRIPTION
   • Një produkt i mrekullueshëm me përbërës natyralë me cilësi të lartë
   • Trajton dhimbjet muskulare dhe qetëson  lëkurën e acaruar
   • Tonifikon trupin dhe mendjen
   • Në cdo aplikim do të ndjeni freski  dhe një aromë të këndshme
   • Rigjenerues i domosdoshëm për  energji dhe gjallëri.

    

   Formati: 100ml

   Mënyra e përdorimit:

   Aplikoni vajin në zonat që dëshironi të  trajtoni dhe masazhojeni derisa të përthithet plotësisht.Rekomandohet për sportistët profesionistë, fizioterapistët dhe masazhet.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP