Vaj Argani Biologjik ETEREA

  Vaj Argani Biologjik ETEREA

  Lek 2,800
   DESCRIPTION
   • I njohur  si "ari i shkretëtirës"
   • Vaji Organik i Arganit  ngadalëson formimin e rrudhave 
   • Siguron elasticitetin e lëkurës
   • Gjallëron fibrat e flokëve të brishtë
   • Lufton formimin e zbokthit
   • Eshtë i pasur me  Vitaminë E

   Formati: 30ml

   Mënyra e përdorimit:

   Fytyra: aplikoni dozën e duhur, më pas bëni masazh mirë derisa të përthithet plotësisht; Insistoni veçanërisht në zonën përreth syve .
   Trupi: masazhoni në lëkurë të thatë ose me lagështi disa herë në javë derisa të përthithet plotësisht.
   Flokët: para  përdorimit të shampos: hidhni sasinë e duhur në një tas, në varësi të gjatësisë së flokëve; shpërndajeni duke lyer me kujdes flokët dhe duke i lagur plotësisht; përhapeni me majë të gishtave ose me ndihmën e krëhërit; masazhojeni  butësisht edhe në lëkurën e kokës; mbuloni flokët me një pëlhurë transparente dhe lëreni vajin të veprojë për rreth 30/60 minuta;dhe më pas  lani flokët si zakonisht.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP