Skip to product information
1 of 1

Modastika Cosmetics

Toniku Për Fytyrë me Ekstrakt Perle dhe Peptide

Toniku Për Fytyrë me Ekstrakt Perle dhe Peptide

Regular price Lek 800 ALL
Regular price Sale price Lek 800 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Ruani ekuilibrin natyror të lëkurës tuaj me Thalia Natural Beauty Pearl & Peptide Reverse Age Seria kundër rrudhave!

Informacione mbi produktin:

Toniku me ekstrakt perle & peptide ju mundëson një efekt të dukshëm anti-rrudhë dhe falë këtij produkti lëkura do të jetë më e qartë, e ndritshme, e hidratuar dhe e re. Ky seri i ri nga Thalia është një ritual efektiv i kujdesit për lëkurën i formuluar posaçërisht për të ndihmuar në zvogëlimin e shenjave të dukshme të rrudhave dhe rritjen e shkëlqimit të lëkurës tuaj. Hapi i dytë i këtij rituali është Thalia Natyrore Pearl & Peptide Reverse Age Seria kundër plakjes.

Ky tonik për fytyrën është prodhuar për të ndihmuar në ruajtjen e ekuilibrit natyror të lëkurës tuaj dhe në rritjen e shkëlqimit të saj. Ndihmon lëkurën tuaj të thithë dhe mbajë lagështirën me formulën e saj të veçantë anti-plakje. Me përdorim të rregullt, lëkura juaj do të ketë një pamje të qartë dhe të freskët. Në dispozicion për të gjitha llojet e lëkurës.

Pluhuri i perlave bëhet duke bluar perlat e oqeanit pa pushim dhe ofron rininë e lëkurës tuaj përmes tonikëve, kremrave, locioneve, sapunëve, etj. Përveç shumë mineraleve, ai përmban proteina dhe më shumë se 20 aminoacide. Në këtë mënyrë, ajo rinovon dhe ringjall qelizat, shtrëngon dhe zvogëlon rrudhat. Gjithashtu e bën lëkurën të pastër dhe të ndritshme. Eshtë një fakt që pluhuri i perlave është i mirë për problemet e lëkurës të tilla si aknet dhe skuqjet. Peptidet antibakteriale luajnë një rol aktiv në rregullimin e metabolizmit. Acidi hialuronik gjithashtu moisturizes, smoothes, forcon dhe, natyrisht, rinovon lëkurën. 

 Përdorimi i produktit:

Derdhni Tonik Anti-Aging Seria e Bukurisë Pearl & Peptide Reverse Age në një pastrues të përbërjes së pambukut dhe aplikojeni në fytyrë dhe qafë me lëvizje të ngadalta.

Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

View full details