Tonik dhe Ujë Balancues Midnight

  Tonik dhe Ujë Balancues Midnight

  Lek 800
   DESCRIPTION

   Përjetoni një përvojë të butë dhe të veçantë pastrimi me Thalia Natural Beauty Midnight Rose Pastrues dhe Balancues i Ujit dhe Tonik për pastrimin e fytyrës!

   Informacione mbi produktin:

   Trëndafili, ekzistenca e të cilit në botën tonë daton në 35 milion vjet, ka qenë një simbol i dashurisë dhe bukurisë për mijëra vjet. Kjo lule unike tani gjen një kuptim të ri me Serinë e Pastrimit dhe Balancimit të Trëndafilave të Thalia Natural Beauty.

   Uji & Toniku pastrues dhe ekuilibrues i fytyrës, i cili është një nga produktet speciale të serisë dhe përmban ujë intensiv me trëndafila, pastron dhe zbut fytyrën, sytë, make-upin dhe buzët tuaja në një hap.

   Cilësia e saj freskuese ringjall lëkurën. Lëkura juaj e pastruar dhe e ushqyer bëhet më e butë dhe ka një pamje të qartë. Ai siguron një përvojë unike me aromën e tij të veçantë të trëndafilit. Duke qenë një anëtar i familjes Rosaceae, trëndafili (rosa) ka veti antioksiduese me vitaminën C në përmbajtjen e saj; rinon dhe rigjallëron lëkurën tuaj. Ai ndihmon në heqjen e rrudhave. Depërton lehtësisht në lëkurën tuaj me vajrat natyralë që përmban. Dhe sigurisht që është një pastrues i shkëlqyeshëm i lëkurës, plus që ka veti antibakteriale. Me pastruesin dhe balancuesin e ujit dhe tonikut për fytyrën, do të ndiheni të gjallë, energjik dhe të pastër.

   Ne ju rekomandojmë që të kompletoni rutinën tuaj të kujdesit për lëkurën me kremin pastrues dhe balancues të fytyrës Thalia Natural Beauty Midnight Rose.

    Përdorimi i produktit:

   Vendosni Ujin & Tonikun pastrues dhe ekuilibrues të fytyrës- Thalia Natural Beauty. Së pari, pastroni lëkurën tuaj nga të gjitha llojet e mbetjeve të përbërjes dhe papastërtive me lëvizje të buta, pastaj vendosni tonikun në lëkurën tuaj.

   Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP