Supreme - Ushqyes, mbrojtës, zbutës për flokët

  Supreme - Ushqyes, mbrojtës, zbutës për flokët

  Lek 3,700
   DESCRIPTION

   Për flokë të shëndetshëm dhe të shndritshëm do t’ju tregojmë një sekret:

   Golden Hair(eliksiri eksluziv)

   • Formula  e krijuar nga veprimi sinergjik i 14 vajërave biologjikë
   • Trajtim efikas ushqyes, mbrojtës dhe zbutë
   • Veprim intensiv rikonstruktiv
   • Vepron në imperfeksionet e fibrave kapilare
   • I jep trashësi duke i forcuar dhe rigjallëruar flokët

   Përdorimi:

   Lagini flokët përpara se ti bëni me shampo, spërkatini me produktin dhe krihini lehtë. Lejeni për rreth 30-60 minutave dhe më pas lajeni me kujdes dhe shpëlajeni plotësisht.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP