Spray Forcues me Mel

  Spray Forcues me Mel

  Lek 2,200
   DESCRIPTION

   Forcimi dhe ristrukturimi i locionit të flokëve, me ekstrakt ujor të mel, nasturtium, bishti kalit, jonxhë, thupër, fenugreek, altea, të bashkuar me aminoacide thelbësore, në bazën e strukturës së keratinës, që rrjedh nga gruri dhe soja. Këta përbërës shumë funksionalë ndihmojnë në rikthimin e strukturës së flokëve, duke e bërë atë më të fortë dhe duke nxitur rigjenerimin e shëndetshëm. Është një produkt që përthithet shpejt, nuk është i yndyrshëm dhe nuk njolloset. Rekomandohet të kombinohet me shampon forcuese për flokët.

    SI PËRDORET:

   Spërkateni çdo ditë në lëkurën e kokës, masazhojeni derisa të thithet pa e shpëlarë. Për një rezultat efektiv, rekomandohet të paktën një muaj trajtim.

   * nga bujqësia organike

   ** pa alergjen

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP