Skip to product information
1 of 1

Modastika Cosmetics

Shampo delicate me Altea dhe Calendula

Shampo delicate me Altea dhe Calendula

Regular price Lek 1,300 ALL
Regular price Sale price Lek 1,300 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Shampo delikate e përshtatshme për të gjitha llojet e flokëve, veçanërisht për skalpet më të ndjeshëm. Përbërësit e bimëve nga bujqësia organike (Altea, Calendula dhe vaji i kërpit) i lënë flokët të mëndafshtë dhe me shkëlqim. Ideale për përdorim para trajtimeve specifike të flokëve. Aromë pa alergjen. 

 SI PËRDORET:

Aplikojeni duke masazhuar në lëkurën e kokës dhe flokët e lagur. Lëreni të veprojë për disa minuta para se ta shpëlani.

* nga bujqësia organike

** pa alergjen

View full details