Shampo me Refeks Bjond me Kamomil dhe Raven

  Shampo me Refeks Bjond me Kamomil dhe Raven

  Lek 1,300
   DESCRIPTION

   Shampo specifike për të ringjallur tonin në flokë të verdhë dhe kafe të lehta falë kamomilit dhe raven bio-të lëngshëm. Mban rezultatin e marrë me ngjyra natyrale dhe jo natyrale për shumë gjatë. Me ekstrakte organike të Tërshërës, Karrotës, pastron butësisht, duke i lënë flokët jetikë dhe me shkëlqim. Nuk përmban alergjen.

    SI PËRDORET:

   Aplikojeni duke masazhuar shampon në lëkurën e kokës dhe flokët e lagur. Lëreni të veprojë për disa minuta para se ta shpëlani.

   * nga bujqësia organike

   ** pa alergjen

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP